Главная → Ми так до неї звикли

Ми так до неї звикли

Ми так до неї звикли, і зовсім не думаємо про те, що афродозіачних властивості у моркви нітрохи не слабкіше, ніж у самих визнаних збудників лібідо.

Морква, «ласощі гномів» — за легендою, використовувався відьмами для приготування приворотного зілля. Цікаво, що раніше моркву вирощували зовсім не заради коренеплоду, а заради ароматних листя і насіння. Зараз з насіння отримують екстракти та ефірна олія для косметики і ароматерапії.

Морква необхідна тим, хто стежить за своєю красою, здоров'ям і привабливістю; але не менш потрібно і домашній фотоепілятор rio купити тут, щоб робити якісну фотоепіляції в домашніх умовах!

Основна цінність моркви в змісті в ній каротину — потрапляючи в наш організм, каротин перетворюється на вітамін А, вітамін молодості. Для того, щоб прискорити природний процес переробки, необхідно також з'їдати невелику кількість жиру — десертну ложку сметани або рослинного масла.

Чудовий салат з тертої сирої моркви готується швидко і просто — в терту моркву додаємо видавлений часник, нарубані волоські горіхи. В якості заправки можна використовувати лимонний сік, майонез, сметану.

Салат морквяний з кмином:

На 500 г моркви —
80 г лимонного соку,
80 г товчених горіхів,
100 г яблук,
10 г кмину.

У моркві, як у часнику і цибулі, багато фітонцидів, хоча вона ніякого запаху не видає. Досить пожувати шматочок моркви, як кількість мікробів в роті різко знижується.

Морква підвищує імунітет, зміцнює організм в цілому, і функції відтворення — зокрема.

Я більше люблю не помаранчеву моркву, а світло-жовту, кольору меду, або чорно-фіолетову, найсолодшу.

Перша морквина, родом з Афганістану, була саме чорної, але в процесі селекції зазнала безліч змін, стала по-європейськи вишукано-блідою, хоча корисних властивостей не втратила.