Главная → У блогінгу головне

У блогінгу головне

У блогінгу головне — свіжий погляд на навколишній світ. А що головне в кулінарії? Ось-ось, свіжість продуктів. Таким чином, зв'язок між кулінарією і блогінгом видна просто неозброєним оком, і тільки людина вперта і недалекий може її не помітити.

У блогінгу головне

Але серед блогерів недалеких людей немає (вперті ще попадаються), а тому свіжість погляду — одне з головних умов існування блогу. що прекрасно довів автор блогу "Свіжий погляд", запустивши конкурс «Обережно! Смачний піст! ».

Як людина ледачий (не втомлююся це повторювати щогодини) і вельми зайнятої (поправила на носі окуляри і зробила розумний вигляд), скажу відразу — готувати довго не люблю. Блюдо, яке вимагає приготування більше півгодини, автоматично потрапляє в число моїх нелюбимих. Але в той же час — терпіти не можу напівфабрикати! Як же це поєднати?

Як виявилося, вихід є. Цей вихід відомий всім жують людиноподібним особинам (не тільки блогерам) з давнини. Вважається, що це унікальне блюдо — споконвічно італійська їжа, але насправді на честь його винаходу претендують етруски, римляни, фінікійці, греки і ще багато хто. Наприклад, Астрід Ридбергольц, вчений-етнолог з Норвегії, твердо переконана в тому, що це блюдо було винайдене ледачими вікінгами, яким було лінь мити за собою тарілки, і вони придумали хитромудрий спосіб — випікати тарілку разом з їжею; безвідходне виробництво, так би мовити.

Звичайно, ви здогадалися — мова йде про піцу! А знаєте, за що я люблю піцу? За те, що в якості начинки (чи то пак начинок) можна використовувати все те, що завалялося в холодильнику! Вчорашня відварна курка? Прекрасно! Нарізана ковбаса, яка втратила "товарний вигляд", холодні сосиски, залишки маринованих грибів на дні банки, дві-три маслини, томатна паста, зачерствілий сир і трохи фантазії — ось вам і начинка!

Те, що ви б ніколи не з'їли по окремості, у піці ковтається просто на "Ура!". І всього-то треба: сунути ніс в холодильник і згадати хитрих вікінгів. У них теж, мабуть, між набігами часу не більше проходило, ніж у нас між апамі Гугла. Їх теж чекали невідкладні справи, улюблені бло … в сенсі, кораблі. Так що не відставайте від життя, і жуйте піцу! А якщо кому цікаво — найближчим часом опублікує обладнаний рецепт домашньої піци, або "піци блоггерской".

Всім може знадобитися лабораторний аналіз крові. Для цього слід звернутися в клініки МРТ в Києві, щоб зробити аналіз на днк.