Главная → Аджику варять всі

Аджику варять всі

Аджику варять все. Але тут повторюється фокус з лечо: у кожної господині свій рецепт, і у кожної банки свій смак.

Я знаю кілька рецептів аджики: на терні, на яблуках і на томатах. Останню я також варила в декількох варіантах, але в результаті довгих експериментів зупинилася на одному, базовому.

Звичайно, сама справжня, натуральна абхазька аджика делаеться без жодних томатів. Це сіль, розтерта з часником, перцем і ароматними травами до маслоподібними стану. Але ми додаємо туди "для ситності" свої улюблені помідори, а в багатьох рецептах я зустрічала ще й морквину!

У суті, та аджика, яку ми закриваємо літрами і їмо — це просто гострий томатний соус. Але раз вже виникла традиція називати це вариво аджикою — ну і нехай, від цього воно гірше не стане.

Аджику варять всі

Отже, нам знадобляться: помідори, болгарський перець, гіркий стручковий перець, часник, трохи яблук або кислих слив. Всі чистимо, пропускаємо через м'ясорубку. Зелень — кріп і петрушку — можна взагалі не додавати, можна нарізати дрібно, а можна і пропустити через м'ясорубку разом з іншими продуктами.

Всю цю сіро-буро-малинове масу виливаємо в один тазик і ставимо вариться. Коли закипить, додаємо сіль, соняшникова олія. Якщо яблук і слив не додавали, можна замінити їх винним оцтом. Уварюємо на маленькому вогні, заважаємо, щоб не пригоріло. Расладиваем по банкам, закручуємо.

Автолюбителі можуть скористатися послугами сайту, де розказано все про автострахування каско калькулятор РОСГОССТРАХ, і захистити свій автомобіль від несподіванок.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • апельсин фото
  • фарширована картопля в мундирі
  • простий обід
  • картинки апельсин
  • пиріг зебра
  • апельсин