Главная → Я зараз не маю на увазі

Я зараз не маю на увазі

Я зараз не маю на увазі томатний соус, багатьма іменований аджикою, в який додаються яблука (хоча і щось подібне я теж варила).

Я зараз не маю на увазі

Зараз мова йде про аджиці, звареної виключно з яблук. Перш за все, це повинні бути тверді, кислі, зелені яблука, які треба швиденько пропустити через м'ясорубку, щоб вони не потемніли. Потім додаємо туди від душі часнику і гіркий стручковий перець, а також зелень і прянощі за смаком.

Пам'ятайте: справжня аджика — це зовсім не їжа, її можна вживати тільки малесенькими порціями в якості приправи до м'яса. Це дуже смачна штука, вона розігріває кров, збуджує апетит, і завдяки великій кількості часнику і перцю чудово захищає від зимових простуд і підвищує імунітет.

Коли в якості аджики мені намагаються втюхати рецепт з томатами — я ще терплю, але коли зустрічаю рецепт з морквою — ну правда ж, плакати хочеться. Це вже взагалі ні в які ворота не лізе! Справжню аджику не варять, а розтирають в кашу, так і зберігають. Але у нас доводиться всі продукти піддавати термічній обробці, що змінює смак і колір.

Отже, я відволіклася. Всі пропускаємо через м'ясорубку і проварюємо. В кінці додаємо рослинне масло. Якщо яблука недостатньо кислі, можна влити яблучний оцет, тільки трохи. Головна ударна сила в аджиці — перець і часник. Розкладаємо по ошпарений банки, укупоривают. Все!

Прогрес не стоїть на місці. і захоплює за собою кулінарію. На нашому сайті Ви знайдете рецепти приготування різних кулінарних страв в аерогрилі. Супи, шашлики, салати, торти, баклажани та багато іншого.