Главная → Горобина, калина, бузина

Горобина, калина, бузина

Горобина, калина, бузина, журавлина, брусниця — назви цих ягід для мене звучать волебной музикою. Чарівній — тому що загадковою. Загадкової — бо бачу я ці ягоди тільки на картинках …

Вся ця "пізня розкіш" не водиться в наших краях; мені залишається тільки облизуватися і читати-перечитувати. Я точно знаю, що горобина робиться солодкою тільки після заморозків; але мені ніколи не доводилося її пробувати. І тим не менше, прості рецепти настоянки і наливки з горобини в моїй колекції є.

Рябиновая наливка

Стиглу горобину промити, покласти на деко, дочекатися моменту, коли ягоди размягчатся (це можна зробити і в мікрохвильовці). Пляшки заповнити горобиною на 2/3 і залити доверху горілкою. Настоюється 2-3 дні, до темно-бурштинового кольору. Потім настій проціджують, і додається цукор або мед за смаком.

Рябиновая настоянка

На трилітровий балон нам знадобляться: 4 склянки горобини, 2 л горілки, 4 ст. ложки меду, 4 ст. ложки дубової кори (купується в аптеці).

Всі інгрідієнти відразу змішуються в банку, але так, щоб ягоди не подавилися. Закупорена і на 4 місяці поставити в темне місце. Відфільтрувати і розлити по пляшках. Настоянка допомагає при захворюваннях ясен.

Самими смачні рецептами вважаються домашні рецепти приготовані в домашньому затишку. Так що будь в скарбничці не зайвий — може, пригодиться …

І — в якості сюрпризу — "Горобинові намиста" від Ірини Понаровської …

Мій блог знаходять за такими фразами

  • ПРОСТІ РЕЦЕПТИ НА ОБІД
  • англиский класичний кекс
  • апельсин
  • дитячий обід
  • банан
  • Оригінальний обід