Главная → Моя мрія —- рябіновое вино

Моя мрія —- рябіновое вино

Моя мрія — рябіновое вино! Це звучить так поетично і повинно бути так смачно! У всякому разі, цей рецепт обов'язково повинен бути в скарбничці кожної цікавої господині. Невдячні домашні часто дорікали мені в пристрасті до краси в збиток здоровому глузду …

"Ну що ж це таке!", — Журився чоловік. — Такі складні салати, заготовки, соління, варення ти робиш на раз-два, а приготувати елементарний пісний суп для тебе — проблема! "

Тепер я вже і пісні супи готувати можу, але пристрасть до незвичайних заготівлях у мене не пропала. Отже, нам знадобиться п'ять-шість кілограм ягід чорноплідної горобини.

Мити їх не треба і навіть шкідливо, як стверджують знаючі люди. Ретельно тиснемо, розминаючи кожну ягідку і намагаючись не обляпати: сік не відпирається. Тепер всипаємо цукор з розрахунку приблизно півсклянки на кілограм. Засипаний цукор також дуже ретельно перемішуємо. Закриваємо посуд зі смородиновим-цукрової сумішшю кришкою і ставимо в відносно тепле місце на тиждень бродити. Періодично час від часу треба помішувати сік і мезгу, щоб не з'явилася цвіль — а то всі зусилля нанівець.

Через тиждень ягоди спливуть вгору і набухнуть, і тепер треба вибирати мезгу з соку і віджати хоршенько. Доведеться це робити вручну — соковижималка забивається відразу ж.
Віджату мезгу складаємо в окремий посуд, сік фільтруємо через друшляк і виливаємо в скляну 5-літрову банку.

Моя мрія - рябіновое вино

Залишилася мезге слід дати побродити ще разок, але з додаванням цукру і води, щоб у подальшому додати «повторну» порцію соку до первісної. Але якщо лінь возитися — можна просто її викинути. Якщо все-таки вирішите попрацювати, на утворилося кількість мезги сипте приблизно склянку цукру і лийте не більше літра негарячій води. Перемішати, покласти прес, щоб волога піднялася над мезгой, закрити кришкою і прибрати на тиждень для подальшого бродіння.

Потім у звичайній капронової кришці робимо дірочку, просовуємо підходящий по діаметру шланг або трубку, навколо трубки можна накапати парафін зі свічки або зверху пластиліном заліпити, щоб було герметично. Закриємо банку з соком, один кінець шланга виявиться всередині, а вільний, зовнішній кінець трубки занурюємо в банку або склянку з водою.

У посудині з мезги утворюються нові порції соку, які ми через друшляк або ситечко поступово переливаємо в порожній посуд. Його треба додати в банку, акуратно знявши кришку з трубкою. На поверхні вина утворюється піна — знімаємо її ложкою. Знову закупорюємо банку з соком і прибираємо в темне, але дуже прохолодне місце.

Приблизно раз на два дні потрібно знімати піну і плівку з поверхні і фільтрувати вино, переливаючи його в іншу посудину, не збовтуючи. як перестане грати — вино готове.

З 5-6 кг черноплодки у нас повинно вийти близько трьох літрів готового вина. А там уже налетять друзі, колеги і сусіди — так що просто тримайся! Звичайно, можна не морочитися і купити віскі, яке буде вже точно покрече градусом.

Через брак чорноплідної горобини я, пам'ятається, зробила за цим рецептом малинове вино. Результат був просто приголомшливим. Вино здалося нам зовсім неміцним, легким і солодким, як сік або компот. Але встати з-за столу ми так і не змогли. Все пішло по боці — і домашні справи, і робота! Ми тільки нерозумно хихикали, дивлячись один на одного, не в силах поворушити ні рукою, ні ногою.

Звичайно, при моїй пристрасті до мінімалізму я заінтеревовалась рецептик попроще. І нагугліть-таки собі простий рецепт вина з чорноплідної горобини, до того ж лікувального — гіпертонікам допомагає. Правду кажуть — в рунеті все є, треба тільки купити ноутбук да зв'язок налагодити.

Отже,
Вино з черноплоной горобини

1 л соку чорноплідної горобини
400 г води
230 г цукру (1,5 стакана)

У ємність наливаємо сік з водою, додаємо цукор, перемішуємо, наполягаємо 3 дні.
На 4-й день додаємо цукор з розрахунку 40 г на 1 л (якщо 10 л, то 400 г цукру) і залишаємо настоюватися.
На 7-й день додаємо ще 40 г цукру на 1 літр, знову три дні наполягаємо. На 10-й день знову додаємо 40 г цукру на кожен літр.
Через місяць вино розлити. Якщо потрібно, щоб вино було міцніше, то на 10 л вина додаємо 0,5 л спирту.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • апельсин
  • торт з нічого
  • котлети печені
  • АПЕЛЬСИН
  • рецепт салату купецький
  • запіканка з яєць і сосисок