Главная → Ну, я не знаю нічого

Ну, я не знаю нічого

Ну, я не знаю нічого простіше і смачніше! Це чудовий і чудовий рецепт, перевірений роками, а головне — у нього дуже легка мірка: з двох склянок борошна виходить близько 20 пиріжків, з трьох — близько 30 і т.д. Проблема тільки в тому, що з'їдаються вони швидше, ніж готуються!

Для пиріжків я віддаю перевагу, звичайно ж, дріжджове тісто! Для пиріжків цілком підійде опарне. Яєчка, перед тим як ввести в тісто, збиваємо. Можна зробити тісто на молоці, на кефірі, та просто на воді. Трохи цукру, трохи солі, трохи масла — словом, класичний варіант.

Ну, я не знаю нічого

Ніяких спецій в тісто додавати не треба: в пиріжках головне — це начинка. А ось для неї доведеться постаратися!

Картожку миємо, чистимо, ріжемо кубиками, відварюємо в солоній воді з лавровим листом. Виймаємо після готовності лавровий лист. Окремо обсмажуємо цибулю в рослинній олії. З картоплі робимо пюре, солимо, перчимо, додаємо обсмажені цибулю і улюблені спеції.

Ліпимо пиріжки, акуратно накладаючи начинку. Коли будуть готові останні — перші вже підійдуть і будуть готові для смаження! Пиріжки смажаться швидко — масло повинне бути розжарене, а сковорода — досить глибокою.

Якщо наб'єте руку — то пиріжки у вас будуть виходити — на диво і смакота, цілком професійно. А як важливий професіоналізм у своїй справі — довела студія ланшафтного дизайну "Чисті ставки", яка створює красиві і якісні штучні водойми, ставки, струмки і водоспади.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • ОБІД ДЛЯ ЛЕДАЧИХ
  • печиво курабье рецепт
  • смачні грінки
  • пиріг зебра на звичайному молоці
  • простий рецепт пампухів
  • рецепти медового простого печива