Главная → Ач дивина, скажете ви

Ач дивина, скажете ви

Ач дивина, скажете ви. Подумаєш, малосольні огірки! Ти нас фондю здивуй чи якимось там парфе. Але насправді — засолювання огірків річ тонка і серйозна, простим смертним недоступна, та вчиняти цей акт можуть тільки люди, натхненні соковитим хрускотом ароматного огірочка на зубах … Іншим — не дано!

Отже, вибираємо міцні, пупирчатие невеликі огірочки одного розміру. Крім огірків, нам знадобляться "прибамбаси".

До "прибамбасів" я відношу всяку доступну зелень — петрушку, селеру, листя хрону, листя смородини, листя вишні; лавровий лист, чорний перець горошком, дрібний червоний гострий перчик (особисто я його на підвіконні в горщиках вирощую), довгий квітучий кріп (можна сушений) і часник.

Беремо пластикове відро або бочку, укладаємо зелень на дно. Огірки намивають гарненько і укладаємо зверху.

Розсіл робимо так: на 5 л каструлю води — 6 ложок крупної солі + дві цукру. Кип'ятимо, Остуджуємо. Заливаємо огірки. Бажано зверху покласти гніт. Тепер настає найголовніше: процес очікування. Він триває не менше десяти днів, і іноді стає просто нестерпним: так і хочеться пірнути в бочку з головою!

Стримаєте себе. Погортайте старі кулінарні журнали, на худий кінець — сходіть у великий книжковий магазин, виберіть собі чтиво до смаку. Огірки повинні гарненько "закиснути"!

На білий наліт зверху не звертайте уваги: це бактерії, так би мовити, в "своєму соку", істотна частина процесу. До моменту, коли огірки "доходять до кондиції", домашніх вже доводиться відганяти палицею. Відволічіть їх чим-небудь. Відправте чоловіка на автобазар, дітей — в кіно, а самі беріться за другий етап роботи.

Тепер треба зберегти отримане на зиму. Тепер нам знадобляться простерелизовать балони і кришки. Витягуємо огірки з розсолу, розкладаємо по банках.

Ач дивина, скажете ви

Тепер прокип'ятимо розсіл з-під огірків і заллємо балони. Нехай постоять хвилин 10-15. Знову виллємо розсіл з балонів, знову прокип'ятимо, розіллємо і ось тепер закатаємо. Але мені зазвичай закочувати буває нічого — як налетять домашні на бочку, залишається на один балон від сили, і возитися вже сенсу немає …

Мій блог знаходять за такими фразами

  • Теплий салат з макаронами та овочами
  • лимонна шарлотка
  • чорний кумін
  • спаржа
  • новий рік 2011
  • гриби фото