Главная → Продовжуємо розмову

Продовжуємо розмову

Продовжуємо розмову про пізніх ягодах. На фотографії цієї красуні я дивлюся з гучними стогонами — ніколи не бачила і не готувала, і можу тільки облизуватися. Звичайно, чорноплідна горобина заслуговує окремої розмови, оскільки перерахування її корисних властивостей забере у нас занадто багато часу.

Перерахую тільки основні з них: вона виводить важкі метали та радіонуклєїди з організму, має протизапальну, антиалергенним, гіпотензивну, сечогінну і жовчогінну властивостями а також сприяє зміцненню стінок кровоносних судин.

Цікаво, що її "їстівний", великоплідний варіант отриманий селективно, зусиллями Мічуріна, а справжня, натуральна чорноплідна горобина вважається мало не бур'яном.

Але — перейдемо до справи. Рецептів варення з чорноплідної горобини безліч. Цей мені здався найцікавішим і парадним, святковим, гідним ягоди, яку я пробувала тільки у вигляді джему років … дцять тому.

Отже, нам знадобиться 1 кг ягід чорноплідної горобини, півкіло яблук, 1.2 кг цукру. 1 лимон, волоські горіхи і вода.

Продовжуємо розмову

Промиту горобин заливаємо окропом і залишаємо "відмокати" на всю ніч. Дивіться тільки, щоб ваші домашні тварини, і не тільки тварини, ніс в тазик не совали. Вранці воду треба злити в сторону — нам знадобиться приблизно 1.5 л цього настою.

Яблука ріжемо — не дуже дрібно, щоб не зварилися в кашу, краще часточками не менше, ніж в пів-сантиметра.

З настою і цукру варимо сироп. У сироп додаємо ягідки, яблука і горіхи. Варити треба в кілька прийомів по 10 хвилин. В кінці додаємо кружальця лимона. Остуджуємо, розкладаємо по банках. Має вийти і смачно, і корисно.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • дрожевое печення
  • апельсин
  • Курка в мікрохвильовці
  • пиріг на молоke
  • салат з морепродуктів властивості
  • прості рецепти