Главная → Калинка, калинонька, калинонька

Калинка, калинонька, калинонька

Калинка, калинонька, калинонька


Калинка, калинонька, калинонька моя … Ну, пісню цю вже точно багато чули. У кожного свої асоціації — а я згадую запашні білі грона квітів над річкою. Калина цвіте чудово, а ягоди її встигають якраз зараз, восени.

Крім цукру та органічних кислот у плодах калини містяться танін, пектин, дубильні речовини, смолоподобной ефіри і вітаміни. Однак найцінніше і особливо цілющу речовину — вібурнін, що додає ягодам деяку гіркоту.

Після термообробки вібурнін руйнується, тому в лікувальних цілях вживають свіжий сік калини і желе з цукром. Плоди калини використовують також в сушеному вигляді, а зі свіжих роблять компоти, киселі, желе, мармелад, пастилу, наливки. Ягоди калини можна зберігати в замороженому вигляді або засипати цукром.

Калина росте в лісах середньої та степової смуги Росії, і на Кавказі, і в Середній Азії.

Желе з калини

Желе готується так: ягоди миють, бланшують в киплячій воді 5-6 хвилин. Потім воду виливають, додають дві склянки нової теплої води і варять до повного розм'якшення ягід. Протирають через сито, змішують з цукром і варять до загусання. На 1 кг калини беруть 1кг цукру.

Однак при такому способі разом з гіркотою "побивається" та цінний вібурнін. Якщо хочете зберегти всі цінні властивості, треба ягоди протерти через друшляк і змішати з цукровим піском у рівних частинах. Сік калини прекрасно желюючий, оскільки містить багато пектинів.

Калину можна вживати при високій згортання крові, схильності до тромбоутворення і при вагітності.

Калину з цукром випускають і у вигляді консервів; але у нас їх не продають.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • дитячий салат
  • празький торт
  • салат за 5 хвилин
  • смачна страва з нічого
  • коржі для торта на майонезі
  • курячий суп з капустою