Главная → Як ви зрозуміли, назва

Як ви зрозуміли, назва


Як ви зрозуміли, назва салату я безсовісно стягнула у коханого мною роману Іоанни Хмельовської (як не дивно, наш серіал 2004 року по цьому роману "Пан або пропав" я люблю ще більше). Але, тим не менш, назву повною мірою відображає суть цієї заготовки.

Отже, нам знадобляться помідори — частина міцних, частина перестиглих. Переспілі миємо, ріжемо, пропускаємо через м'ясорубку. Міцні обшпарюємо і чистимо. Краще відібрати невеликі зразки — щоб в шийку банки пролізли.

Укладаємо в чисті ошпарені банки помідори і починаємо варити заливку. Пропущену томатну масу ставимо на вогонь. Додаємо видавлений часник, сіль, цукор, улюблені спеції, лавровий лист.

Миємо, чистимо, нарізаємо червоний стручковий і червоний болгарський перець — можна скибочками, можна часточками, можна кружечками. Додаємо їх у заливку і продовжуємо варити — вже до готовності перцю. Перець горошком краще не додавати — а то попадеться комусь на зуб! Додамо мелений.

Додаємо винний оцет й олію. Можна також додати нарізану петрушку. Заливаємо очищені томати гірким соусом, стерилізуємо банки від 15 хвилин, закочує і чекаємо зими.

Варіанти: якщо виключити зелень, гіркий і болгарський перець, оцет і рослинне масло, у нас вийдуть класичні "помідори у власному соку", які цілком можна вживати навіть дітям самого ніжного віку. У такому вигляді їх можна рекомендувати також і годуючим мамам, у яких багато часу забирає догляд за новонародженим.

Можна варіювати: наприклад, перець пропустити через м'ясорубку, а не різати; виключити тільки гіркий перець; ну — це вже на ваш смак і ваш розсуд.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • прості рецепти
  • шніцель курячий
  • Апельсин
  • спаржа
  • котлета по київськи простий варіант
  • салат з печінки тріски та помідорами рецепт