Главная → Калина червона

Калина червона

Калина червона

Калина червона

Продовжимо розмову про практичну (а не про художньо-візуальної) користь пізніх ягід. Для початку розберемося, чи можна заготовити сік з калини взапас.

Виявляється, можна! Для цього в якості "стабілізатора" використовуємо мед. Спочатку ягоди миємо, обшпарюємо, потім протираємо через друшляк (як же я ненавиджу це слово!) І змішуємо з медом.

Розливаємо по банках або пляшках, закупорюємо, зберігаємо в холодильнику. На 1кг ягід нам знадобиться 200 г меду.

Практично, ми отримуємо заготовку для приготування напоїв, соусів і підлив, а також чудовий, корисний і смачний природний барвник. У ягодах дуже багато вітаміну С (50-75 мг) і Р (300 — 500 мг), і при такому способі заготовки вони зберігаються.

Сік калини має бактерицидну дію. Його використовують для лікування вугрового висипу, настій з квіток і плодів добре підходить для полоскання застудженого горла, а також корисний при атеросклерозі і при астмі.

Тепер про Наливка.

Наливка з калини

Все те, що п'ється, можна підкріпити градусами — думаю, ніхто вже в цьому не сумнівається. нам знадобиться 200 г соку калини, приготованого за рецептом вище, 1 л горілки і 1 стакан води. Якщо сік не заготовлений, а просто свіжовичавлений, додаємо 150 г цукру.

Цукор (якщо він потрібен) попередньо розчиняється у воді. Змішуються вода, сік калини і горілка. Розливаються по пляшках, закривається пробками, зберігається в прохолодному місці.

Думаю, під таку справу будь закуска піде; але особливо гарні будуть гливи мариновані, або будь-які інші солоні або мариновані грибочки.

Взимку в холодний вечір буде приємно "тяпнути" такий наливочки, і ніякої сніг не буде страшний!

На закуску після соку (якщо вам до 18) або наливки (якщо вам після) — стара добра пісня …

Мій блог знаходять за такими фразами

  • апельсин
  • Солодкі валентинки своїми руками
  • прості рецепти
  • кефір для малюка
  • кекси класичний рецепт
  • печінка в духовці
  • Клієнт для коментарів WordPress