Главная → Шоколадне щастя

Шоколадне щастя

Шоколадне щастя

Цей афродизіак знаком мільярдам і любимо ними до звикання. Горький і молочний, чорний і білий, пористий і не дуже, з мигдалем, горіхами і родзинками — господи, як ВІН прекрасний!

ВІН багатий кальцієм, магнієм і фосфором, а тіаніни, що містяться в НЬОМУ, володіють антибактеріальними властивостями. ВІН добре впливає на серце, нормалізує кровообіг і допомагає контролювати вагу тіла. ВІН попереджає ряд декількох захворювань, в тому числі — серцево-судинні, діабет, а також ракові захворювання.

Але найголовніше — ОН полегшує перебіг передменструального синдрому і підвищує сексуальність. До того ж ЙОГО можна не тільки їсти, а й робити з нього маски і ванни! А процедура шоколадного обгортання — вельми ефективна і приємна методика впливу на целюліт.

ВІН звільняє гормон ендорфін, який дарує нам насолоду; коротше, ВІН — головний друг здоров'я та сексу! Ви зрозуміли, про кого я вам кажу?! Ну звичайно, ВІН — це мій і ваш улюблений шоколад!

Його можна додавати в крем, торт, печиво, коктейль, та й просто так є, хоч скибками. Шоколад буде називатися гірким, якщо в його складі какао більше половини, а чорним — якщо какао в ньому близько 40%. У молочному шоколаді буде какао 35-40%, і обов'язково — натуральна ваніль. До складу шоколаду входять какао, молоко, цукор, кориця, гострий перець … Сировиною для виробництва какао-порошку є какао-боби — насіння загадкового й екзотичного какао-дерева.

Шоколадне щастя

У XVI столітті чернець на прізвище Бенцоні представив королю Іспанії доповідь про корисні властивості шоколаду, який негайно засекретили, а сам шоколад був оголошений державною таємницею — ось яке значення Іспанська королівський двір надавав цих ласощів! І, до речі, 11 липня кулінарний світ святкує Всесвітній день шоколаду — а це означає, що і сучасні люди віддають належне нашому героєві.

Ну і звичайно — найпростіший рецепт з шооладом для романтичної вечері!

Шоколадний мус

Спочатку треба розтопити 110 гр шоколаду з 15 гр цукру у великій мисці.
Потім зняти з вогню і збити з чотирма яєчними жовтками, додаючи їх по одному.
Збити білки в густу піну і перемішати з шоколадом.
Розкласти отриману масу по келихах і охолоджувати близько півгодини.

Ось так все просто — і смачно!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • печінка в духовці
  • рецепт домашнього коньяку
  • салат з печінки тріски та огірків
  • чахохбілі з курки з соєвим соусом
  • рецепт салату з маринованих кальмарів
  • кури тютюну