Главная → Золота ягода "-- обліпиха

Золота ягода "-- обліпиха

"Золота ягода" — обліпиха не раз удостоювалася урочистих од на свою честь; говорячи про пізніх ягодах, її не згадати просто неможливо. Це той рідкісний випадок, коли зустрічаються смак і користь; адже найчастіше корисні продукти бувають не дуже смачними.

Обліпиха містить аскорбінову кислоту (вітамін С), каротин (провітамін А), вітаміни групи В, вітамін Е, фолієву кислоту, філлохинон (вітамін К), цукри, дубильні речовини, органічні кислоти. При такому "джентльменському наборі" не дивно, що вона володіє абсолютно унікальними лікувальними властивостями.

Обліпиха зміцнює стінки наших кровоносних судин, покращує обмін речовин, попереджає окислення тканин, а, отже, віддаляє старіння!

Обліпиха не раз надихала не тільки лікарів, народних цілителів і кулінарів; її красу оспівували відомі художники, що працюють в жанрі натюрморту.

З ягід обліпихи робляться масло, сік, водний настій, відвар, сироп, а також чудові варення і желе. Щоб приготувати ЖЕЛЕ з обліпихи, нам знадобляться:

1 л соку обліпихи з м'якоттю
4 склянки цукрового піску

Ягоди обліпихи на 2-3 хвилини опускаємо в киплячу воду. Протираємо через сито, ставимо на слабкий вогонь. Коли зігріється — додамо цукор. Варимо на сильному вогні до кипіння. Розливаємо по банках, поки гаряче.

А щоб приготувати Обліпиховою сік з м'якоттю, нам знадобляться:
1 кг ягід обліпихи
2 склянки цукру
2 склянки води

Золота ягода "- обліпиха

Починаємо готувати також, як желе, тільки замість цукрового піску додаємо сироп. Розливаємо по банках і стерилізуємо.

Однак самим популярним лікувальним засобом, приготованим з обліпихи, залишається рослинне масло, в ньому сконцентровані всі її корисні властивості. Масло теж можна приготувати вдома, але я все-таки віддаю перевагу покупне. Деякі лікувальні засоби все-таки краще виготовляються у фабричних умовах, де дотримуються всі технології.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • картопля по швейцарськи
  • рецепти з нічого
  • рецепт крекерів з нічого
  • пиріг зебра
  • оригінальні салати новий рік
  • банан