Главная → Райські яблучка —- моя

Райські яблучка —- моя

Райські яблучка — моя особлива любов. Просто так їх не з'їси — аромат є, а смаку мало. Але зате яке з них виходить варення! Просто казка! Здається, вони ще називаються "китайка", якщо я не помиляюся.
Це варення користується у мене особливою любов'ю; для мене воно — неодмінний атрибут новорічного столу. Вариться воно нескладно, так що рекомендую від душі.

Варення з райських яблук

Яблука я мою, але "хвостики" ніколи не відриваю. Варю сироп по звичайній міркою: 1,2 кг цукру на 1 склянку води. Багато яблучка попередньо наколюють і бланшують; але я цього не роблю.

Райські яблучка - моя

Кидаю яблучка в киплячий сироп. П'ять хвилин — і в бік. Нехай охолоне. Потім знову на вогонь. Закипить — дві-три хвилини тримаю на вогні — і знову в сторону.

Ось так у декілька етапів і варю, поки сироп не загусне, а яблучка не стануть прозорими. Варення чудово желюючий.

А ось ще один цікавий і простий рецепт:

Мариновані райські яблука

Яблучка бланшируємо 2-4 хвилини в киплячій воді, наколовши зубочисткою зверху і знизу. Укладаємо в банки, заливаємо гарячим маринадом: щіпка солі, запашний перець, цукор, кориця, гвоздика, оцет. У оргінальном рецепті пропонувався столовий оцет; цікаво, а якщо спробувати яблучний? Має вийти непогано.

Реклама — двигун не лише торгівлі, а й усього сучасного життя. Якщо вам потрібна контекстна реклама, подивіться тут http://netpeak.ua/context/. А якщо хочете поміркувати про життя взагалі, а не тільки про те, що її рухає — загляньте в блог про життя-знайдете багато повчального.