Главная → Зелені помідори входять

Зелені помідори входять


Зелені помідори входять до складу багатьох солінь-асорті, в тому числі — і пікулів, але я люблю їх, як є, в натуральному вигляді. Способів засолювання зелених помідорів я зараз, на вскидку, назву три; звичайно, насправді їх куди більше. А ще є варення із зелених помідорів, дуже смачне, до речі!

Найпростіше соління із зелених помідорів робиться банально до сліз. Наколює помиті зелені помідори виделкою, заливаємо розсолом — охолоджена кип'ячена вода з сіллю. Три дні вони просаливаемой, змінюючи при цьому колір на жовтуватий. Потім заливаємо їх винним оцтом і залишаємо на недельку — ось і все!

Другий варіант соління трохи складніше. Ріжемо помідори на чотири частини. Кришимо петрушку і селеру. Укладаємо шарами в банку (шар помідорів — шар зелені), пересипаючи сіллю. Сік помідори дають швидко, дня три-чотири — і можна їсти.

Третій варіант — найскладніший. Надрізаємо "кришечки", вирізаємо серединки. Начиняє порізаною петрушкою з часником, гірким перцем і сіллю. Серединки теж кидаємо в банку, куди укладаємо фаршировані зелені помідори. Банку зазвичай через пару днів наповнюється соком більш. ніж на половину. Доливаємо винним оцтом і чекаємо днів десять.

Такі помідори — прекрасна закуска і до другого, і до першого стравам. Прекрасно смакувати італійський овочевий суп, закушуючи його зеленими помідорами. А якщо вони полежать трохи, то побуреют … А на цей випадок є ще один рецептик, до речі!

Тим, хто йде вперед і не боїться новацій: рецепти для аерогриля!

Мій блог знаходять за такими фразами

Зелені помідори входять

  • курочка в мікрохвильовці
  • солодкі валентинки
  • pashtet fasoli
  • пиріг з нічого
  • простий сирник торт
  • дріжджове віденське тісто
  • Клієнт для коментарів WordPress