Главная → Малина

Малина

Малина

Те, наскільки малина корисна, знають навіть діти. Те, що без малинового варення зима-не зима, знають всі мами. Я справно варю малинове варення кожен рік, але мені не дістається ні однієї ложки. Тим не менше, я не можу не поділитися з вами рецептом; якщо це варення з'їдають раніше, ніж я встигаю схаменутися — значить, його рецепт я можу рекомендувати із чистою совістю.

Самий складний момент — чистка малини. У мене завжди від її чашолистків-хвостиків руки сверблять. Чистиш і чистиш, і кінця їй немає! Тому, коли малина очищена, я вважаю варення наполовину приготованим.

Тепер засинаємо малину цукром. Якщо ягода кисла — то беремо 1.2 кг піску на кіло ягід. Якщо нормальна — то й 1 кг вистачить позаочі. Залишаємо на 2-3 години при кімнатній температурі. Влітку, у спеку, достатньо години.

Ставимо на маленький вогонь і на розсікач. Не заважаємо ложкою, а струшуємо! Як закипить, обережно зберемо піну і вимкнемо газ. Через пару годин, коли варення охолоне, ставимо на маленький газ знову, але вже можна без розсікача. Закипить — знімаємо піну, вимикаємо газ. Ось так повторюємо кілька разів, поки варення не трохи не загусне.

Якщо малинове варення хоч трохи переварити, воно перетворюється в коричневу клейку масу, абсолютно даремну для здоров'я. Навпаки, у варення-п'ятихвилинці зберігаються всі вітаміни; але "п'ятихвилинку" треба зберігати в холодильнику. Я варю щось середнє; рідина повинна бути прозора, як скло, і не дуже в'язка.

Малинове варення можна додавати в молоко або робити морс; в будь-якому вигляді воно збереже свої корисні властивості.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • пиріг з нічого
  • апельсин
  • апельсин фото
  • valentinki
  • настоянка з калини рецепт
  • Малина

  • дріжджове тісто рецепт для лінивих