Главная → Немає нічого простіше і нічого

Немає нічого простіше і нічого

Немає нічого простіше і нічого складнішого, ніж квасити капусту! З точки зору технології — все просто, як мукання. Однак багато хто скаржиться, що капуста заквашується погано, починає гнити, покривається пліснявою … У результаті — вся робота нанівець!

Кулінарні рецепти підкажуть нам, як правильно діяти. Починаємо з того, що вибираємо "правильний" качан капусти. Він повинен бути невеликим, але важким, листя повинні щільно прилягати один до одного. Шаткуємо капусту дуже тонко, а потім персипаем сіллю і цукром (на смак).

Тепер — найскладніша частина. Нам треба перетерти капусту, щоб вона швидше почала виділяти сік; адже саме через нестачу соку капуста може почати "пропадати", а не киснути. Мнемо капустки як слід, не соромимося.

Тепер беремося за морква — її треба натерти на тертці. Далі — за смаком; можна додати червоний перець і кмин, наприклад (я роблю саме так). Перемішуємо як слід, і щільно набиваємо в банки. Сік починає активно виділятися, і тому нам треба стежити за нашою капустою! Будемо акуратно протикати довгою дерев'яною паличкою капусуту, щоб виділяється сік не виливався з банки, а залишені всередині.

Якщо за капустою не встежити, то весь виділяється сік буде виливатися, і капуста не проквасітся нормально. Банки тримаємо при кімнатній температурі. Приблизно на третій день з'являється характерний запашок, що виділяється сік злегка піниться. Радіємо і ставимо банки в холодне місце — наша квашена капуста готова!

Немає нічого простіше і нічого

Мій блог знаходять за такими фразами

  • пиріг з нічого
  • відмінне віденське тісто
  • оригінальні салати новий рік
  • чому апельсин бадьорить?
  • обід з мікрохвильовки
  • куріній рулет