Главная → Про унікальні властивості

Про унікальні властивості

Про унікальні властивості червонокачанної капусти я вже писала; мені стало цікаво — а яка вона в соліннях? Цей рецепт дає нам комбінацію двох видів капусти, а значить, подвоює цілющі якості.

Нам знадобиться по одному кг білокачанної і червонокачанної капусти, 7-8 штук болгарського перцю, 6 цибулин, сіль, оцет, кмин, лавровий лист, чорний перець горошком.

Капусту шаткуємо окремо. Перець миємо, чистимо отсемян, ріжемо тонкою соломкою. Цибулю ріжемо тонкими півкільцями. Білокачанну капусту перетирає з 1 столовою ложкою солі, додаємо цибулю, перемішуємо.

Червонокачанної капусти шаткуємо, пертіраем з сіллю, додаємо кмин, болгарський перець, перемішуємо. На дно ошпарених банок кладемо чорний перець і лавровий лист. Тепер укладаємо капусту, чергуючи шари: 5см червоний, 5 см білої.

Пастерезуем 7-10 хвилин, закупорюють.

Я думаю, що якщо виключити лук, цілком можна і не пастеризувати — набити банки і квасити звичайним способом. Тоді можна додати моркву замість цибулі, наприклад. Без пастеризації капуста (та й не тільки вона) краще збереже корисні властивості, а це, між іншим, може гарантувати не тільки здоров'я, але і саме ефективне схуднення, тому що струнка фігура і здоров'я — все одно що синоніми.

Можна зробити це соління погостріше — наприклад, додати не тільки болгарський перець, але і стручковий. Однак у цьому випадку його можна давати дітям, хоча вони зазвичай з великим задоволенням їдять солону і квашену капусту. Може. це і не так весело, як дитячі гойдалки, але зате не менш корисно.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • апельсин
  • кальмари рецептимарінованние
  • солона капуста з буряками
  • смажена птиця
  • апельсин кольору
  • рибні консервисалат