Главная → На написання цього посту

На написання цього посту

ліниві пиріжки

На написання цього посту мене надихнуло відвідування блогу http://zampolitus.ru/, де викладено думки автора про сучасну політиці, суспільстві та історії своєї країни. Я подумала: яким важливим і спонукальним рушійним фактором може бути не тільки активна позиція, а навіть звичайна людська лінь!

Саме лінь змушує нас спрощувати, шукати короткі шляхи. В результаті — у наявності оптимізація будь-якого процесу! Звичайно, якщо вирішиш зайнятися індивідуальною підприємницькою діяльністю, лінуватися не доведеться. Раніше реєстрація ип була справою клопіткою, але тепер — інша справа. "Блог початківця ІП" дасть необхідні поради тому, хто хоче будувати свою підприємницьку діяльність на законній основі. Як підготувати необхідні документи, у якому порядку і в які інстанції звертатися — словом, повна енциклопедія для підприємців-початківців.

А нам, щоб скинути окови ліні і почати діяти, пора готувати "Ледачі пиріжки"! Для цього візьмемо три середні цибулини, 3 яйця, 3 столові ложки сметани, щіпка соди, борошно та сіль.

На написання цього посту

Цибулю дрібно ріжемо, додаємо яйця, сметану, розпушувач, розмішуємо. Всипаємо борошно — її має бути стільки, щоб тісто легко знімалося з ложки. Смажимо на олії, як оладки. Ось і все — оптимізація, рідна дочка ліні-матінки, в дії!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • картинки апельсин
  • картинки апельсина
  • фото апельсин
  • готувати в мікрохвильовці курячі
  • капуста з буряками
  • апельсин