Главная → У житті може трапитися

У житті може трапитися

У житті може трапитися все, що завгодно, і ніхто не застрахований від хвороб. Захворювання серця і судин змушують нас згадати про правильне харчування, і про таке поняття, як антиатеросклеротическая дієта.
У раціоні людини, наприклад, переніс інсульт, потрібно зменшити кількість тваринного жиру, вуглеводів (тобто цукру, варення, компотів, джемів, білого хліба і випічки), кухонної солі. Вживається їм їжа повинна бути багата клітковиною, вітамінами, солями калію і магнію.

Усі страви готують без солі, м'ясо і рибу відварюють, а не смажать. Тільки в цьому випадку лікування інсульту буде успішним; порушення дієти може привести до найсумніших наслідків. Для хворого редпочтітельна легка, рідка або напіврідка їжа: овочеві соки, пюре, киселі, рідкі каші, кефір.

Можна їсти відварну рибу (вона знижує холестерин в крові), вівсяну кашу, кашу із зернових паростків. Хліб бажано вживати грубого помелу і з висівками.

Чому це важливо? Адже дієта — це не просто лікувальний фон, вона підвищує ефективність медикаментозного лікування і знижує його можливі побічні дії.

У житті може трапитися

Те ж саме можна сказати і про дієту при захворюваннях хребта. Якщо ви проходите
остеохондроз лікування, всі страви готують без солі, а м'ясо і рибу подають у відвареному або злегка підсмаженому після відварювання вигляді. У цьому випадку дієта має на увазі обмеження вмісту вуглеводів.

Втім, загальне в будь-яких лікувальних дієтах простежується дуже чітко: заміна їжі тваринного походження на рослинну, тобто вживання пісних страв.

Мій блог знаходять за такими фразами