Главная → Виноробство —- одне з

Виноробство —- одне з


Виноробство — одне з найдавніших мистецтв. Я не обмовилася: я дійсно вважаю виробництво хорошого вина справжнім мистецтвом. Звичайно, досвідчені винороби і дегустатори не потребують подібних радах, але як нам, неспеціалістам, правильно вибрати вино до Нового року? Як його подавати і до яких страв?

Легкі вина подаються, відповідно, до легкої їжі — рибі, курчатам під білим соусом. Страви з яловичини, дичини, а також ті, що приправляються томатним соусом, вимагають від вин більшої міцності. Тому, за традицією, до риби і курки подається біле вино, а до м'яса і дичини — червоне.

Звичайно, тим, у кого є свій самогонний апарат, це навряд чи цікаво: у них продукція власного виробництва, і за її якість ні з кого не запитаєш.

Купуючи вино, необхідно обов'язково прочитати те, що написано на його етикетці! Там повинно бути вказано не тільки назву, але але й сорти винограду, з якого вироблено вино, терміни витримки, категорія (марочне, столове, і т.п.), вміст цукру, назва фірми-виробника, фірми-експортера з повними адресами. Вкрай бажано, щоб на етикетці було вказано "Натуральне вино". "Спеціальне вино" — порошкове.

Добре, якщо вказано рік врожаю. Також зазвичай вказується температура, оптимальна для розкриття "букета". Вважається, що біле вино краще пити злегка охолодженим, а червоне вино — кімнатної температури.

Що ще треба знати про вино? Білі вина корисні для легенів і мають сечогінну дію. Рожеві вина покращують стан при неврозах, хворобах шлунка, нирок і гіпертонії. Червоне вино чудово зарекомендувало себе в якості профілактичного засобу при атеросклерозі, тромбозі та анемії.

При цьому треба пам'ятати, що червоні вина можуть викликати головний біль, сухі вина не рекомендуються пити людям з проблемами ШКТ. І, звичайно, не варто забувати про дозі: жінкам в лікувальних цілях можна випивати не більше 1 склянки, чоловікам — 2.

Звичайно, в свято ми забуваємо про помірність — а даремно. Треба тримати себе в руках, щоб те, що лікує, не покалічило!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • Курячий бульйон з яйцем
  • нічого
  • Виноробство - одне з

  • солодкі валентинки на день святого валентина своїми руками
  • спаржа
  • апельсин
  • простий рецепт курча в тютюні