Главная → Новий рік і шампанське

Новий рік і шампанське


Новий рік і шампанське — близнюки брати! Перебрехали знамениту свого часу цитату з Владім Владімича Маяковського, облизня і роз'ясню рецепт.

Новий рік і шампанське

Полуничне шампанське
Для приготування цього напою нам знадобиться 1 пляшка шампанського, 200 г замороженої полуниці, 4 ст. ложки малинового соку або сиропу, 3 ст. ложки цукрового піску, 1 ч. ложка лимонного соку, кубики харчового льоду з полуничного компоту або розведеного полуничного соку.

Для початку візьмемося за полуничку (не зрозумійте перекручено). Її треба засипати цукром, залити малиновим сиропом і дати настоятися. Я зустрічала рекомендації — пом'яти полуницю вилкою, але, по-моєму, це не комільфо.

Потім розкладемо полуницю по келихах, наллємо наш алкоголь, чи то пак шампанське, і додамо кілька крапель лимонного соку. "Полуничний лід" ставимо в чашці на стіл — якщо комусь стане занадто спекотно.

До речі, можна дуже красиво прикрасити краї келиху "памороззю" з цукрового піску: перед використанням змочити краю лимонним соком і вмочити в цукор.

Єдина проблема — подібне частування занадто оманливе. Новорічні свята несуть із собою даний кулінарно-алкогольне буйство; потім ми страждаємо від похмілля, але це все потім, потім … А зараз продовжимо:

Апельсинове шампанське
Воно робиться не з шампанського, а з білого вина. Якщо у вас є сифон, то можна його "газувати", але й так зовсім непогано.
Отже, нам знадобиться 1 л білого сухого вина, 4 апельсини, 6 ст. ложок цукрового піску. Апельсини очищаємо, нарізаємо дрібно. Цедра теж не пропаде, її можна чудово використовувати: зробимо з неї апельсинові цукати. Заливаємо апельсини вином, засипаємо цукром, ретельно перемішуємо. Закупорюємо бутель і поставимо в темне місце днів на 10. Потім проціджуємо і наливаємо в святковий графин!