Главная → Самий новорічний торт

Самий новорічний торт

Самий новорічний торт для мене — це "Наполеон"! Поясню, чому. По-перше, традиція. Довгі роки моя мама пекла до Нового року саме "Наполеон". По-друге, цей торт терпеливо переносить всі перипетії новорічної ночі, і з кожною годиною робиться тільки смачніше.

Рецептів "Наполеона" безліч; мій торт, приміром, так кардинально відрізняється від торта моєї свекрухи, що ніхто й не скаже, що це взагалі однойменний рецепт. Я не наполягаю на оригінальності та істинності; я просто пропоную свій варіант. Всі рецепти десертів тільки здаються однаковими.

Отже, нам знадобиться для тіста борошно 4 склянки, маргарин 250 г, 1 яйце, 3/4 склянки молока,
сода, оцет, сіль. Для крему — одна банка густий вареного згущеного молока і пачка м'якого масла.

Нарубати маргарин, додати борошно. Рубати в крихту, зібрати в гору, зробити поглиблення. Влити збите яйце, молоко, замісити тісто. Погасити соду оцтом, додати. Розділити тісто на кілька кульок, накрити плівкою, поставити в холодильник на годину або в морозилку на півгодини.

Із згущеного молока і масла приготувати крем. Коржі розкочувати максимально тонко і швидко, наколоти в декількох місцях вилкою, щоб не було бульбашок, піч вдуховке на середньому вогні. Коржі остудити, промазати кремом, обрізати в прямокутник. Обрізки наламати руками або нарубати ножем, посипати верх.

Мій блог знаходять за такими фразами

  • банан
  • курячий шніцель
  • Солодкі валентинки своїми руками
  • курячий бульйон з яйцем
  • валентинки-десерти
  • пиріг зебра

Самий новорічний торт