Главная → У приготування і поїдання

У приготування і поїдання

У приготування і поїдання Хашан існує урочиста традиція; його не можна їсти ось просто так, ні з того, ні з сього. Ви повинні дійти, дорости до Хашан; зрозуміти, що тільки він допоможе вам вибратися зі сформованої життєвої ситуації (наприклад, важке післясвятковий похмілля).

Напередодні Нового року ми всі молодці: сміливо плануємо своє життя, особисту і ділову. Нас відвідують самі незвичайні ідеї для бізнесу, і здається — ось тільки проб'ють куранти, так відразу! А потім — головний біль, смутні спогади про щось недоброму, противний присмак у роті і тяжкі підозри у власній неудачливості або бездарності. Ну так от: хаш — найкращі ліки від усіх цих напастей!

Отже, вам знадобляться добре очищені яловичі (телячі) ніжки або копитця. Бажано їх акуратно розпиляти ножівкою, а не рубати — а то дрібні кісточки зіпсують задоволення, а проціджувати хаш через дрібне сито … ну … це просто збочення!

Акуратненько все моєму, закладаємо у велику каструлю, заливаємо водою до країв і приступаємо до варіння. Найголовніше в приготуванні Хашан — не упустити піну! Збираємо її, накриваємо каструлю кришкою, ставимо її на маленький вогонь і забуваємо … до ранку. Хаш повинен варитися не менше 6 годин. Чим ви будете займатися цей час — ваша справа: пити, гуляти, танцювати — неважливо. Важливо, щоб в кампанії залишався один тверезий "хашіст", який зможе відволіктися від загальних веселощів на півгодини в той момент, коли м'ясо почне повністю, зовсім і остаточно, само відділятися від кісток.

У цей момент треба дістати друшляк, процідити через нього хаш (тільки не дрібне сито, як уже раніше говорилося!), Кістки прибрати, м'ясо відправити назад в каструлю. Тепер солимо і знову ставимо на маленький вогонь і на розсікач, тільки щоб підтримувати температуру. Ніяких спецій! Нічого! Ні лука, ні перцю, ні лаврового листа! Спеції (за бажанням) додаються тільки в готовий хаш при подачі на стіл!

І ось — ранок. Ставимо на стіл пляшку винного оцту, в який видавлений часник. Ставимо чорний і червоний перець. Допустимо і навіть бажано — 100 г хорошою (тільки гарною!) Горілки. Наливаємо хаш в глибокі тарілки — і вперед! Одна тарілка — і прояснюються мізки. Дві тарілки — і вам гарантований міцний сон на 3-4 години як мінімум, після якого ви будете, як огірочок і зможете вивчити іноземні мови — хоч усе на світі!

Хаш вживається і як ліки, до речі. Його радять їсти хоча б через день (але тоді вже без горілки, звичайно) при одужанні після переломів кісток і хвороб, викликаних нестачею кальцію.

Мій блог знаходять за такими фразами

У приготування і поїдання

  • рецепт Хашан
  • млинці з заварним кремом
  • рецепти солодких валентинок
  • апельсин
  • гриби
  • простий рецепт ватрушок