Главная → Взагалі на Васильєв

Взагалі на Васильєв

Взагалі на Васильєв день, чи то пак Старий Новий рік, покладається готувати цільного поросяти; запекти його, рідного, з кашею, і радіти життю. Але я поки поросяти не подужала; зате здійснила один зі своїх улюблених рецептів — фаршировану баранячу ногу.

Строго кажучи, це не "нога", а "рука" — в сенсі, передня нога. Я не сильна в термінах і не знаю, чи є для цієї частини туші спеціальну назву — повинно бути, є. Отже, я взяла цю "ніжку-ручку", яку мій м'ясник попередньо розрубав, і надрізала уздовж, щоб вийняти всі кістки.

Вимила, щоб не залишилися дрібні кісточки. Приготувала "обмазку" — півсклянки сметани + сіль + крупнопомолотий чорний перець. Змастила мяско і зовні, і зсередини. Приготувала начинку: м'який овечий сир + петрушка + часник. Петрушку дрібно ріжемо, часник видавлюємо, все перемішуємо із сиром.

"Відкрила" ногу, поклала туди (вважайте, замість кісточки) начинку. Склала назад, намагаючись прийняти початкову форму, і скріпила дерев'яними шпажками. Поруч поклала кілька печериць — так, для інтересу.

Це виглядало приблизно так:

Поставила в духовку. Звичайно, у мене не така вже стильна кухня, і духовка не фонтан, але пеклася моя нога близько години на середньому вогні. Печериці здулися, але були смачні, чертята! Метушні не так багато, як бачите, а результат вражає. Щасливого Старого Нового року!

Мій блог знаходять за такими фразами

  • дріжджове тісто на майонезі
  • печінка в духовці
  • випічка з нічого
  • ФОТО АПЕЛЬСИН
  • orex resept.ru
  • простий суп харчо

Взагалі на Васильєв