Главная → В принципі, кожен рецепт

В принципі, кожен рецепт


В принципі, кожен рецепт
В принципі, кожен рецепт, що приводиться в авторському блозі, повинен бути авторським. Мало того — він повинен бути забезпечений оргінальной авторської фотографією. Але часто, розшукуючи нові рецепти для своєї колекції, я знаходжу одне і те ж фото на багатьох ресурсах. Причин цьому багато. По-перше, якщо ви — не професійний фотограф, вам важко зробити дійсно якісні фото.

По-друге, є ще одна проблема: дуже багато страви у мене не доживають до "урочистого показу", і з'їдаються або в процесі приготування, або до того моменту, коли я встигаю розчохлив фотоапарат. Раніше я знімала і зовсім на мобільник, так що якість була, м'яко кажучи, не фонтан.

Крім того, мій блог не претендує на авторство всіх наведених рецептів; я вже точно ніколи не зможу похвалитися, що винайшла "Оселедець під шубою" або "олів'є". Цей блог — моя зошит рецептів, записна книжка, і серед її записів є і не реалізовані, так що власних фото у мене немає, а рецепт мені подобається, хочу його запам'ятати. Як поступати?

Мені дуже подобаються красиво оформлені, художні кулінарні фото — але їх роблять справжні художники в своїх фотостудіях. Копіювати чужі невмілі фото, особливо з логотипами — поганий тон. Якщо у мене немає власної фотографії страви — намагаюся розмістити відповідну по темі картинку.

Думаю, що господині інших кулінарних блогів мене зрозуміють.