Главная → Нещодавно я знайшла один

Нещодавно я знайшла один


Нещодавно я знайшла один цікавий рецептик, і поспішаю поділитися з усіма цікавляться. Найбільше мене потішило назва салату — «Від сусідки». Ось особисто я вже давно не чекала від сусідок нічого доброго; та, як виявилося, даремно. «Сусідський салат» — це просто щось!

Для його приготування нам знадобляться два відварних яйця, качан пекінської капусти, крабові палички, маслини без кісточок, оливкова олія, сіль, перець, болгарський перець.
Продукти можна укладати шарами, а можна перемішати — смачно і так, і сяк. Капусту шаткуємо, яєчка дрібно кришимо, маслини і болгарський перець нарізаємо кільцями, крабові палички — кружальцями. Заправляємо салат оливковою олією, солимо і перчимо до смаку.

Перед подачею на стіл прикрашаємо салат колечками болгарського перцю і маслин.

Звичайно, є варіанти: пекінську капусту можна замінити білокачанної, але тільки треба її нашаткувати потоньше і пом'яти руками.

Нещодавно я знайшла один

У цьому салаті приємно з'єдналися користь, смак і романтика; романтика — від афродизіаків: яєць і крабових паличок; користь — від пекінської капусти та оливкової олії; та смак — від усіх цих продуктів, разом узятих. Напевно, саме такими мають бути всі кулінарні рецепти; у відомому сенсі цей салат — просто взірець!