Главная → Сьогодні я буду, висловлюючись

Сьогодні я буду, висловлюючись

Сьогодні я буду, висловлюючись сучасною мовою, "палити тему". Одна моя знайома розповіла мені цей рецепт під величезним секретом; але я від душі поділюся ним з вами. Чесно кажучи, у них з чоловіком після кількох років подружнього життя намітилося деяке охолодження; не дуже-то він реагував на неї в певному сенсі.

Сьогодні я буду, висловлюючись

І ось, коли душа її жадала свята в цьому самому сенсі, вона готувала цей салат, умовно званий "чоловіча сила". Готується він дуже швидко, ніяких екзотичних продуктів для його приготування не потрібно, а потрібно тільки трохи бажання і часу.

Отже, нам знадобиться шматок яловичої вирізки, волоські горіхи, часник і майонез. Ми з вами, прочитавши весь Словник афродизіаків на сторінках цього блогу, вже розуміємо, що кожна складова частина салату — суть потужний афродизіак.

Отже, шматок яловичини відварюємо до готовності, дрібно ріжемо, а потім руками розбираємо на волокна. Часник видавлюємо. Волоські горіхи дрібно нарубують. Заправляємо майонезом, трохи присолюємо, перемішуємо.

Так ось — моя знайома стверджувала, що після такого салату її чоловік був здатний на що завгодно — навіть на ремонт суміщеного санвузла своїми руками, не кажучи вже про подвиги в ліжку. Просто тигр, та й тільки. Так що — рекомендую!