Главная → Ось задумалася я недавно

Ось задумалася я недавно


Ось задумалася я недавно
Ось задумалася я недавно — хто-небудь готує обіди для своїх домашніх вихованців? Я розумію, що в моді тепер тільки сухі корми, і всякі пакетики. А раніше, я пам'ятаю, ми не годували своїх кішок і собак готовими кормами, та недоїдки зі столу не давали — для них готували окремо.

Зараз теж готують окремо, але тільки якщо у тварини є алергія на готовий корм. А даремно! Мені здається, так наші улюбленці відчували себе справжніми членами сім'ї. Елітні розплідники собак теж надають дуже великого значення цьому питанню; адже без хорошого, якісного харчування не виростиш здорового щеняти.

Пам'ятаю, ми для нашої собаки купували субпродукти, відварювали, готували. До речі, легкі я вперше спробувала саме тоді. Для киці відварювали кільку, але я цей запах абсолютно терпіти не могла! А моя подруга на день народження своєму пекінезу подарувала цілого відвареного курчати (без кісточок).

Ще наш пес дуже любив пломбір, ми йому завжди купували окрему порцію. Бабуся варила для нього густі супи та каші. Виробники готових кормів навперебій запевняють, що нічого кращого їх продукції бути не може, що це збалансоване харчування з вітамінами і мінералами і всяке таке. А ось я сумніваюся, скажу чесно. Якби у мене було більше часу, я б своїй киці і псові готувала окремо, але часу немає, так що доводиться купувати стандартні пакеткі …