Главная → Є приказка, що

Є приказка, що

Є приказка, що гіпертоніки живуть мало і весело, і а гіпотоніки — довго і нудно. Частково це правда. Люди, схильні до гіпотонії, тобто до зниженого артеріального тиску, дуже часто скаржаться на слабкість, млявість, відсутність апетиту. Оскільки я сама належу до цього "нудного" племені, не можу не згадати про особливості меню для гіпотоніків.

Меню повинне включати гострі та пряні страви — адже прянощі звужують судини і підвищують тиск. Рекомендую простий рецепт:

Суп для гіпотоніків
Є приказка, що
Бульйон цвітної капусти, столова ложка олії, столова ложка борошна, склянка молока, сіль, пучок зелені, перець, домашні сухарики.

Масло топиться в каструлі, додається борошно, все перемішується. Додаємо бульйон, молоко, солимо. Зелень дрібно рубаємо, кидаємо в каструльку. Енергійно заважаємо, поки суп не стане однорідним. До кипіння не доводити!

Поперчити. Подавати на стіл з сухариками, прикрасивши тарілку зеленню.

Розмаринове вино

Для додання пікантності трапези можна приготувати розмаринове вино, також підвищувальний тиск. У пляшку білого напівсолодкого вина додати свіжі або сушені листя розмарину. Щільно закупорити пляшку, наполягати 5-7 днів. Процідити, вживати щодня перед обідом по 100 р.