Главная → Все почалося з мультика

Все почалося з мультика


Все почалося з мультика про щура-кулінара; мені здалося. що рататуй — це щось абсолютно недосяжне і на рідкість вишукане. На перевірку виявилося, що рататуй — це просто овочеве блюдо, схоже на лечо.

Належить рататуй за походженням до прованської кухні. До його складу входять перець, баклажани, цибулю, часник і кабачки. Але — не все так просто! В оригінальному рецепті відіграють важливу роль прованські трави: фенхель, розмарин, кмин, м'ята, базилік. Такий букет здатний змінити блюдо до невпізнання — це як психологія в картинках, коли нескладні тести дають основу для серйозних висновків.

Наш рататуй буде з тостами з житнього хліба. Для самого рататуя візьмемо пучок зеленої цибулі, і по одній штуці: баклажана, цукіні (кабачок), червоного, жовтого, зеленого перцю, сушена пряна зелень, оливкова олія, 100 мл овочевого бульйону, бальзамічний оцет, чотири помідори, сіль, мелений чорний перець .

Лук шаткуємо, баклажан і цукіні (кабачок) нарізаємо кружальцями, перець — смужками. Обсмажуємо овочі на рослинному маслі. Вливаємо бульйон і оцет. Додаємо сушену зелень, тушкуємо хвилин п'ять. Часточки помідорів додаємо до овочів, солимо, перчимо.

Тепер готуємо тости з житнього хліба — нарізаємо хліб і обсмажуємо в рослинному маслі. Викладаємо на тарілки, зверху — рататуй. Посипаємо зеленню. вуаля!