Главная → Душа просить чого-небудь

Душа просить чого-небудь

Душа просить чого-небудь

Душа просить чогось солодкого, але прийдешній купальний сезон змушує строго стежити за споживаними кілокалоріями. У світлі цього вельми актуальне рецепт таких от чарівних "кошичків" з пісочного тіста. Звичайно, пісочне тісто досить калорійно, але, в порівнянні з листковим або здобним, все-таки більше годиться. Але тут вся фішка, доповім вам, в начинці!

Пісочне тісто готується за звичайним рецептом: 125 г масла, 1.5 склянки борошна, 80 г цукру, 3 жовтки, столова ложка холодної води. Для начинки візьмемо 100 г масла, півсклянки цукру, 1 яйце, 1 жовток, 0.25 склянки борошна, 1 лимон.

Тісто розмішується до однорідності, загортається в поліетилен, кладеться в холодильник. Потім тісто ділитися на шматочки, розкочується, кладеться в формочки-"розетки". У тесті робимо проколи вилкою і ставимо в холодильник. Потім заповнюємо квасолею або горохом і випікаємо.

Готуємо крем з масла, яйця, жовтки, цукру. В кінці додаємо борошно. Чистимо лимон і нарізаємо тонкими кільцями. Розкладаємо по готовим кошиках лимони і крем. Знову ставимо ненадовго в духовку.

А тепер радіємо життю, поїдаємо наші лимонні тістечка і читаємо цікаві історії про тварин!