Главная → Цей рецепт —- просто

Цей рецепт —- просто


Цей рецепт — просто справжнє джерело вітамінів! Про те, як корисна спаржа, ми з вами вже говорили. Мене зацікавила інша складова, поки що для мене дещо екзотична — кабачок цукіні.

Виявилося, що цукіні входить в багато рецепти салатів, тому що він легкий в приготуванні і майже не вимагає особливої обработкі.По-італійськи "zucchina" означає "маленька гарбуз", а французи назвали його "courgette" (маленький кабачок). З цукіні можна приготувати смачні салати і використовувати їх просто як гарнір.

У цукіні на 100 г маси міститься всього 18 калорій, вони багаті вуглеводами, вітамінами А і С, а каротину в них навіть більше, ніж у моркві. Цукіні підходять практично для будь-якого способу приготування: відварювання або приготування на пару, запікання, обсмажування.

Цей рецепт - просто

У нашому рецепті овочі можна готувати на пару, можна відварювати, але злегка, щоб вони не перетравилися і не втратили смакові якості.

Нам понадоітся 200 г молодої спаржі, один кабачок цукіні, пара морквин, сік одного лимона, зелена цибуля, петрушка, кріп, киндза, сіль і перець.

Кабачок цукіні миємо, ріжемо вдольдліннимі тонкими скибочками, не знімаючи шкірку. Морквину шаткуємо тонкими кружками. Спаржу моєму, пов'язуємо пучками пір'ям зеленого лука. Викладаємо овочі в пароварку, готуємо приблизно 8 хвилин — до м'якості.

Перед подачею на стіл посипаємо нарізаною зеленню.