Главная → Обожнюю цю приправу

Обожнюю цю приправу

Обожнюю цю приправу

Обожнюю цю приправу! Її роблять у Болгарії, Молдові, Румунії — рецепти розрізняються, звичайно, але набір продуктів приблизно однаковий. Думаю, що за такої спеки скоро вже можна буде її заготовляти.

Нам знадобиться три кілограми баклажанів, 750 г цибулі, 150 г часнику, пара гострих червоних перчиків, сіль, стакан 9%-ного оцту, склянку олії.

Готовка не дуже складна: баклажани моєму, відрізаємо плодоніжки, надрізаємо, запікаємо в духовці. Перчики почистити від насіння і плодоніжок, цибулю і часник очистити, нарізати. пропустити всі овочі через м'ясорубку або подрібнити у блендері.

Посолити, додати олію, оцет. Розкласти в стерилізовані банки і тримати в холодильнику. Якщо зберігати належить довгий час, то краще всю масу поставити на маленький вогонь, довести до кипіння, розкласти по банках, банки стерилізувати, закатати під кришку, як звичайну ікру.

Як говориться — готуй сани влітку, якщо хочете смачно поїсти взимку, треба робити заготівлі. А якщо хочете до того ж ще й красиво виглядати, зверніть увагу на шуби з мутона: їх придбання — ось найкраща подгототовка до зимових холодів і завірюхам …