Главная → Звичайно, я не назву

Звичайно, я не назву


Звичайно, я не назву цей рецепт елементарним, але і особливою складністю він не відрізняється. Головне — що він дуже актуальне, адже саме зараз в нашому розпорядженні безліч прекрасних ягід і фруктів.

Нам знадобиться: 210 г борошна, 140 г вершкового масла, три яйця, 300 г цукру, дрібка солі, п'ять столових ложок меленого мигдалю, три білка. цукрова пудра, півкіло червоної смородини. Замість смородини можна взяти будь-які свіжі або консервовані ягоди і фрукти — наприклад, консервовані персики, а мигдаль можна замінити горіхами.

Борошно просіваємо на дошку, робимо поглиблення, кладемо в нього вершкове масло, яйце, чотири столові ложки цукру, дрібку солі. Рубаємо все широким ножем в крихту, потім месім тісто, формуємо кулю, загортаємо в харчову плівку, кладемо в холодильник.

Нагріваємо духовку до 180 градусів, форму змащуємо маслом. Смородину миємо, чистимо. Посипаємо ягоди двома столовими ложками цукру. Цукор, що залишився збиваємо з двома яйцями, додаємо мигдаль. Білки збиваємо в піну і з'єднуємо з ягодами і яєчно-мигдальною масою.

Виймаємо тісто, розкочують, викладаємо у форму, оформляємо бортики, в середину викладаємо ягідно-мигдально-білкову масу. Випікати 35-40 хвилин. Вийняти, дати охолонути, посипати цукровою пудрою.