Главная → Сонячна іспанія пишається

Сонячна іспанія пишається

Сонячна Іспанія пишається своєю різносторонньою кухнею: гаспачо, піцою, хамоном і, звичайно ж, неперевершеним вином. В Іспанії це самий вживається напій. До кожному вечері з льоху дістається пляшка з вином, відповідним тематиці страв, адже жоден вечірній прийом їжі не проходить без цього знатного напою. Якщо вам до рук потрапила хороша пляшка справжнього іспанського вина, вам варто замовити їжу, приготовлену згідно з традиціями іспанської кухні, щоб перейнятися духом країни і відчути всю багатогранність напою.

В Іспанії близько шістдесяти виноробних районів і в них вирощують більше дев'яноста сортів винограду, з якого потім вийде найрізноманітніше вино. За легким відтінкам смаку цінитель відразу визначить сорт і місце, де був вирощений урожай. Іспанія разом з Францією і Італією складають три винні держави, найвідоміші та найкращі види винограду виростають саме там, найталановитіші винороби усього світу працюють і вдосконалюються в цих країнах.

Існує думка, що виноробство поширилося по Італії багато століть тому, коли земля була населена иберами. Вони продавали вина по всій країні і за її межами. Римська Імперія, дізнавшись про іберського вини, налагодила постачання його в Італію, відомо, що імпорт іспанського вина на територію Римської Імперії був величезний. А в п'ятнадцятому столітті почалася історія багаторічної співпраці між Англією та Іспанією. Англійці щороку випивають більше п'ятнадцяти мільйонів літрів іспанського вина в рік, але справжню популярність завоював херес. Свою назву цей вид вина отримав від міста Херес-да-ла-Фронтера, і виготовляється воно з трьох сортів винограду. Херес буває найрізноманітнішого смаку, прекрасно змішується з іншими алкогольними напоями, і його часто використовують для приготування коктейлів.

Сонячна іспанія пишається

Іспанія — країна з дуже неоднорідним ландшафтом: гори, ліси, рівнини і горбисті луги — всі ці пейзажі можна побачивши за вікном, проїхавши кілька десятків кілометрів на автомобілі. Одна з головних винних провінцій — Ріоха. Тут народжуються самі дивні і багаті червоні вина і стримані білі. Ріоха — центр виноробства Іспанії, звідси по всій країні і зарубіжжю вступають кращі сорти вин: від столового до найбільш якісного і цінного, унікального і неповторного.

За багато іспанські вина люди готові викласти мільйони. Часто винороби створюють шедеври всього в парі екземплярів, і на торгах відбувається справжня війна. Однак рекорд найдорожчої пляшки з 1985 належить французькому твору «Шато Лафіт», врожаю 1787, і за нього віддали 136 248 доларів США. У світі з кожним днем стає все більше і більше людей, що захоплюються цим стародавнім напоєм, купуються нові і нові пляшки, обладнуються особисті льохи і винні сховища. Людям часто вдається до вина замовити їжу на будинок прямо з іспанських кафе і ресторанів. Іспанське вино вражає своєю різноманітністю, таким же, яким славиться знаменита на весь світ іспанська кухня. Варто спробувати різні сорти, комбінуючи з підходящими стравами. Щоб оцінити всю повноту смаку іспанських традицій.