Главная → Ожиріння не тільки шкодить

Ожиріння не тільки шкодить


Ожиріння не тільки шкодить зовнішньому вигляду — воно шкодить здоров'ю. Повторивши цю аксіому, задумаємося: як впливає ожиріння на статеву функцію чоловіків? Звичайно ж, вкрай негативно. Ризик виникнення аденоми передміхурової залози і імпотенції при ожирінні різко зростає. А це значить, що чоловікам не менше, ніж жінкам, потрібно стежити за своїм харчуванням.

Найбільшої шкоди чоловічому здоров'ю завдає високий вміст насичених жирів тваринного походження. Сприятливий вплив на чоловічий організм надають оливкова олія та жири морських ссавців. Для повноцінного життя чоловікам життєво необхідний білок, в якості джерела якого можна використовувати рибу, сою, сир, молоко та молочнокислі продукти.

М'ясо потрібно їсти 2-3 рази на тиждень, віддаючи перевагу яловичині та курчатам.

Харчуватися потрібно дріб, невеликими порціями. Вживання алкоголю — обмежити; цукор замінити свіжими і сушеними фруктами.

Для приготування "еротичних блюд" здавна використовувалися продукти, багаті фосфором. Це риба, омари, краби, яйця. Також важливим харчовим речовиною для чоловіків є цинк, який бере участь у синтезі тестостерону. Вживання алкоголю, кави і куріння значно знижують запаси цинку в організмі, а підняти його допоможуть устриці, яловича печінка, горіхи, сардини, арахіс. Цинк, як вважають фахівці, відіграє важливу роль у запобіганні злоякісних процесів в статевій сфері чоловіків. Думаю, що простіше правильно харчуватися, ніж лікувати статеві захворювання!

Ожиріння не тільки шкодить

Як приклад пропоную рецепт гострого горіхового соусу:

Склянка очищених волоських горіхів, півсклянки гранатового соку, півсклянки води, 3-4 зубки часнику, півсклянки зелені, чайна ложка меленого перцю, чайна ложка меленого коріандру. Всі перетерти до стану однорідної пасти.