Главная → Листкове тісто —- штука

Листкове тісто —- штука


Листкове тісто - штука
Листкове тісто — штука складна, не сперечаюся. Але зараз можна купити готове листкове тісто, і це здорово полегшує нам задачу! Як згадаю, скільки метушні з листковим тістом … Всі ці численні складання то поперек, то "конвертом" … Бр-р-р! А так — купив, і радій.

Отже, нам знадобиться упаковка листкового тіста, півкіло фаршу з яловичини або індички, рослинне масло, одне яйце, капуста, пучок зеленої цибулі, сіль, перець, соєвий соус.

Листкове тісто розморозити при кімнатній температурі, зелена цибуля накришити, капусту нашаткувати. Фарш обсмажити на олії. Додати у фарш капусту, цибулю, столову ложку соєвого соусу, посолити і поперчити, протушкувати все разом.

Дошку присипати борошном, тісто розкачати, нарізати на квадрати (приблизно 10х10 см). Викласти на квадратики начинку (приблизно 1.5 столової ложки).

Скласти краю "конвертиком", защипнути. Змастити збитим яйцем і пекти при температурі 180 градусів від 20 до 25 хвилин. Але якщо вам лінь возитися навіть з таким полегшеним варіантом приготування, скористайтеся послугою пиріжки на замовлення з доставкою — простіше не буває!