Главная → Хоч я не великий спец

Хоч я не великий спец

Хоч я не великий спец по китайській кухні, але і то розумію, що це, по суті, невірне визначення: Китай занадто великий, і кухні там абсолютно різні в різних регіонах. Але заговорила я про китайську кухню теж не випадково: наступаючий рік у нас — рік Синього водяного Дракона, а важко придумати більш китайське тварина, ніж це! Ось і обмірковую меню новорічного столу 2012 (Число теж магічне, що й казати). Коротше, натрапила я на один рецептик … По-моєму, Водяний Дракон буде в захваті! … Приготуємо йому качку по-кантонскій, нехай радіє!

А потрібно-то всього: качині грудки, огірок, зелена цибуля, сухий херес, мелена паприка, мелений душісий і кайенский перець, сіль.

Готуємо так: грудки моєму, часто-часто наколюємо виделкою шкіру. Обшпарюємо окропом, обсушуємо. Спеції змішуємо. Скроплюємо грудки хересом, натираємо сумішшю спецій. ладем у форму для запікання, ставимо в гарячу (220 градусів) духовку на 15 хвилин.

Виймаємо з духовки, накриваємо, залишаємо на 10 хвилин. Моєму огірок, нарізаємо кружальцями. Моє зелена цибуля, дрібно рубаємо. Огірки викладаємо на блюдо, посипаємо перцем, сіллю, цибулею, зверху укладаємо нарізані скибочками качині грудки.

Сподіваюся, що в Новорічну ніч нас не підведуть ні духовка, ні погода, і ваша святкова трапеза стане просто незабутньою!

Хоч я не великий спец