Главная → Ось —- приспічило мені

Ось —- приспічило мені


Ось — приспічило мені приготувати деруни! Я вже знала, як готувати латкес, а тому і з драниками теж впоралася.

В принципі, нічого особливо так модерного немає. Натираємо на тертці картоплю, цибулю, додаємо борошно, яйце, в пательні розігріваємо олію. Коли воно розжариться, ложкою викладаємо деруни в киплячу олію.

Але, звичайно, мені цього здалося мало. Я взялася фантазувати. Ось і з оладками у мене вічно так: починаю пекти звичайні, а потім додаю щіпку того, жменю цього, ложечку ще чогось. У результаті виходить зовсім не те, що планувалося; втім, тим і хороша кулінарія: що б не готувалося, у підсумку все з'їсть.

Я стала додавати спеції; почала з грибного бульйонного кубика. Результат мені не сподобався (скажу відразу) — чомусь стало рибою віддавати. Тоді я взялася за спеції — чорний і червоний мелений перець, імбир (про корисні властивості імбиру можна почитати тут), сушену зелень … Чорний перець був до місця, але червоний перець в Драніков НЕ зазвучав.

Деруни вийшли соковиті, рум'яні, але масла, звичайно, "забрали" багато.

А ось моя мама завжди робила картопляні котлети — спочатку робила звичайне пюре, вбивала яйце, потім формувала котлети, обвалюють їх в сухарях. В серединку можна було нарізаного укропчик насипати … Теж дуже смачно виходило, до речі. Так що спробуйте в усіх варіантах, раджу.