Главная → Тільки зараз виявила

Тільки зараз виявила


Тільки зараз виявила, що в моїй колекції немає жодного рецепту пастили … Негайно доповнюю цей пробіл, тому що давненько в мене намічений до виконання рецепт пастили з яблук по-болгарськи!

Продукти, можна сказати, робітничо-селянські: півтора кг яблук, 800 г цукрового піску і терта цедра одного лимона.

Спочатку готуємо яблучне пюре: ріжемо яблука часточками, наливаємо води (2-3 см), висипаємо яблука в таз, варимо до повного розм'якшення. Потім все протираємо через сито.

Потім пюре уварюємо до стану желе, і в кінці всипаємо цедру лимона. Остуджуємо до 25-30 градусів, потім викладаємо в вистелений пергаментом лоток, зверху теж накриваємо пергаментом. Коли охолоне, пергамент треба видалити, пастилу нарізати і відразу пересипати цукром.

Якщо яблука кислі, можна в пюре додати мед і розтирати його до тих пір, поки маса не стане рихлою, а потім розкласти пастилу в паперові формочки.

Пастила — прекрасне і цілком дієтичне ласощі. Якщо будете пити чай з булочками-пирогами, то можете втратити прекрасні обриси підборіддя і талії, і крім антицелюлітний масаж ціна вас вже ніщо цікавити не буде. Чи то справа — пастила: дешево і для фігури безпечно!