Главная → Для тих, хто не знає

Для тих, хто не знає


Для тих, хто не знає: Ітон — це такий маленький англійський містечко з дуже великим коледжем, який був заснований аж в 1440 році. В цьому коледжі навчалися 19 прем'єр-міністрів Великобританії, і нинішні принци — Уільям і Гарі. Але чим втомлені Ітонського студенти можуть підкріпитися на перервах? Звичайно ж, Ітонського кексом!

Ітонський кекс печеться в прямокутній формі і чимось нагадує наш старий добрий "Столичний", тільки в нього кладуть не родзинки, а шматочки фруктів.

Для одного кексу нам знадобляться: 225 г борошна, 100 г меленого мигдалю, чайна ложка розпушувача, щіпка солі, 200 г цукру, п'ять яєць, 175 г вершкового масла, кілька столових ложок вершків, 400 г різних фруктів і цукрова пудра.

У розтоплене вершкове масло додаємо вершки. Яйця з цукром збиваємо в однорідну масу, збиваючи, добвавляем масло з вершками. Потім всипаємо борошно, мигдаль, сіль, розпушувач, все перемішуємо.

Фрукти нарізаємо дрібними шматочками, додаємо в тісто, перемішуємо, викладаємо в застелену пергаментом прямокутну форму, поставити в духовку і пекти при 160 градусах приблизно 20 хвилин. Коли охолоне, витягнути і посипати цукровою пудрою.