Главная → Вітаміни —- кращі друзі

Вітаміни —- кращі друзі


Вітаміни - кращі друзі
Вітаміни — кращі друзі нашого здоров'я, проте мала вітамінів є справжні вороги, які їх вбивають, а значить, шкодять нам. Що ж руйнує вітаміни, і як нам готувати і зберігати їжу, щоб зберегти її корисні властивості?

Ворог № 1 — Кисень. Так, те, чим ми дихаємо — перший ворог вітамінів! При контакті з повітрям дуже швидко і практично повністю руйнується вітамін С, а вітамін А втрачає свою користь. саме тому фрукти і овочі треба різати прямо перед вживанням. На час варіння овочів каструлю треба прикривати кришкою і якомога рідше в неї заглядати.

Ворог № 2 — Холодна вода. Очищену картоплю в холодній воді втрачає до 40% вітаміну С, тому опускати очищені овочі краще в окріп. Чим менше час готування — тим довше будуть живі вітаміни А, Е, D і групи В. Оптимальним способом готування є варіння не у воді, а на пару.

Ворог № 3 — Очистка. Варити овочі краще всього в "мундирі" і як можна рідше перевіряти їх готовність за допомогою виделки. Встановлено, що картопля втрачає 20% вітаміну С при очищенні, а через проколи вітаміни попросту "вимиваються".

Ворог № 4 — Чавунні і мідні сковорідки, які прискорюють процес розпаду вітамінів С і Е. Овочі та крупи готувати найкраще в емальованому посуді, а для різання і зберігання продуктів використовувати скляні ємності. Можна також для готування використовувати сковорідки зі спеціальним покриттям або вогнетривкі скляні каструлі; вигідно придбати їх можна по знижках, купивши купони Оренбург.

Ворог № 5 — Повторний розігрів. При повторному розігріві втрачається рівно половина вітаміну С, близько 20% вітамінів групи В, і розпадається навіть стійкий до теплової обробки вітамін В1.

Ворог № 6 — Світло. Вітамін А і вітаміни групи В руйнуються при яскравому освітленні, тому молоко, крупу і рибу треба зберігати у непрозорій тарі і не залишати надовго на столі — готувати відразу.