Главная → Ви знаєте, чай і кава

Ви знаєте, чай і кава


Ви знаєте, чай і кава я до звичайних напоїв віднести не можу. Для мене вони — щось особливе. Однак пальма першості в моєму житті займає все-таки чай; при всій моїй повазі, добре заварювати каву вміє не кожен.

Ви знаєте, чай і кава

Розчинна бурда з сухим молоком і цукром не в рахунок; за кавою я її не визнаю. Як не дивно, особисто для мене головне в каву — не смак, а запах. Тому аромат кавових зерен я почитаю вище духів, і можу їх просто нюхати: відразу відчуваю себе бадьоріше і енергійніше, навіть і варити не треба.

Одна моя близька подруга нещодавно зізналася у своїй залежності від кави; ну, я завжди знала, що вона його любить, але що вона його п'є в збиток здоров'ю — не здогадувалася. У неї серце слабке, тахікардія, але вона все одно не може відмовитися від заповітної чашечки.

В іншої моєї подруги — цілий кава-сайт; своєї манії вона і не приховує, сайт так і називається "кофеманки". Тут ви зможете дізнатися все про каву, знайти найцікавіші рецепти і факти про каву.

Давненько я вже не купувала кави в зернах, але тут попався Julius Meinl — Мокка австрійської розфасовки. На упаковці написано, що це Бразильський кави "типовою Віденської обжарювання", і що він ідеальний для приготування еспрессо.

А я раптом згадала про смачне тістечко "Мокко", яке їла в кафешці на Арбаті (здається, зараз там дорогуща пафосна едальние). Розшукала я рецептик — спробую реалізувати його найближчим часом, а поки що запишу для пам'яті!

Кавове тістечко Мокко
Продукти: Борошно 500 г, сода 7 г, цукрова пудра 170 г, чорна кава натуральний 1 ч. л., Жовток 1 шт., Яйце 1 шт., Вершкове масло 200 р.
Начинка: вершкове масло 130 г, цукрова пудра 150 г, настій чорної кави 0,25 л, борошно 1 ст. л.
Помадка кавова: цукрова пудра 200 г, настій черн. кави 2 ст.л., рослинна олія 1 ч.л.

Борошно змішують з содою і цукром, додають мелену каву, яєчний жовток, яйце, масло і замішують тісто, яке залишають на 1:00. Потім готове тісто розкочують в пласт 0,5 см і нарізують з тіста формою фігури у вигляді гуртків, які перекладають на деко і випікають в духовці.

Готові і охолоджені гуртки намазують начинкою, з'єднують намазала стороною, зверху глазурують помадкою.

Начинка готується так: в охолоджений настій чорної кави підмішують борошно, масу варять до одержання густої кашки, масло розтирають з цукром і домішують охолоджену кашку.

Помадка готується так: цукор заливають гарячим настоєм кави, додають рослинне масло, масу збивають до загусання.