Главная → Періодично мене захльостує

Періодично мене захльостує


Періодично мене захльостує прагнення до самовдосконалення; думаю, що це відчуття знайоме не тільки мені. Хочеться не просто харчуватися, а є тільки корисні продукти, покращувати своє самопочуття і зовнішній вигляд. Правда, моїх поривів вистачає ненадовго; як побачу щось смачне і зовсім некорисне, всі благі наміри кудись зникають … Але ви будьте міцні! Отже, я виявила непоганий рецепт чергового супер-корисного "салату краси", яким охоче з вами ділюся.

Для його приготування нам знадобиться всього-нічого: вівсяні пластівці, вода, молоко, лимонний сік, цукровий пісок і одне велике яблуко.

Періодично мене захльостує

Заливаємо дві повні столові ложки вівсяних пластівців кип'яченою водою (шість столових ложок), залишаємо на годину. Додаємо кип'ячене молоко (три столові ложки), чайну ложку цукрового піску, лимонний сік. Яблуко разом з шкіркою натираємо на тертці, додаємо в салат.

У такому салаті дійсно повно вітамінів, а вівсяні пластівці — їжа дієтична і корисна (існує навіть спеціальна вівсяна дієта для схуднення). Отже, в нашому салаті будуть міститися вітаміни С (спасибі лимону і яблуку), мінеральні солі, органічні кислоти та вітаміни групи В (спасибі молоку і вівсянці). Так що — будемо красивими і здоровими!