Главная → Не знаю, згадувала я

Не знаю, згадувала я

десерт терамісу

Не знаю, згадувала я чи ні, але моя зовиця — професиональний кулінар; пече просто віртуозно. І ось на день народження своєї доньки вона приготувала просто найчарівніший терамісу — ну просто пальчики оближеш. Крем використовували заварний, додали в нього какао. Прикрашали терамісу родзинками і горіхами.

Секрет терамісу в тому, що він поєднує в собі гірке і солодке: солодкість крему, бісквіта і гіркоту кави, какао та лікеру Амаретто. Для просочення використовуємо вже охолоджену каву (як зварити каву, думаю, ви знаєте) — приблизно 100 г, і 80 г лікеру.

Для бісквіта потрібно 6 яєць; розділити їх на жовтки і білки. Жовтки розтираємо з цукром (125 грам), білки збиваємо з дрібкою солі і додаємо в жовтки. Туди ж просіваються борошно з розпушувачем, все перемішується.

Бісквіт випікаємо в гарячій духовці, Остуджуємо і приступаємо до найголовнішого — конструювання десерту. Ріжемо бісквіт горизонтально на три шари і ретельно їх просочуємо сумішшю кави та лікеру. Промазуємо кремом. Прикрашаємо зверху; втім, можна просто густо посипати порошком какао. Ставимо в холодильник, щоб він гарненько просочився.