Главная → Дуже витончене назву

Дуже витончене назву


Дуже витончене назву, чи не так? І до того ж вельми французьке, що не дивно, бо каліссони — справжнє прованське ласощі. Оригінальні каліссони робляться у формі очей; такі видовжені, заокруглені ромби — еліпси, але ми не будемо обмежувати свою фантазію.

Не знаю, як вам, а мені при слові "каліссон" представляється щось таке … середньовічне, урочисте. Якщо ви теж мрієте про часи середньовічного лицарства, їдьте на лицарський турнір у Судаку 2012 — буде, з ким на мечах поширювати; а з мене і одного розради, що я готую каліссони, вистачить.

Отже, візьмемо 150 г кураги (корисну і смачну річ, між іншим), 200 г меленого мигдалю, дві столові ложки меду, 300 г цукрової пудри, готові вафельні коржі, один білок, столова ложка горілки.

Дуже витончене назву

Курагу нарізати дрібними шматочками, пропустити через м'ясорубку, змішати з мигдалем, медом і 150 г цукрової пудри. Суміш розтирати, поки цукор не розчиниться. Цю суміш намазати на один вафельний корж; накрити зверху другим коржем.

Гострим ножем нарізати на еліпси і півмісяці, покласти на деко, вистелений папером для випікання, і 5-8 хвилин потримати в духовці.

Збити білок з залишилася цукровою пудрою, додати горілку, отриманої глазур'ю змастити на ши каліссони …