Главная → Ось якось звикла

Ось якось звикла


Ось якось звикла я думати, що лазанья — це зовсім несолодка і дуже ситна закуска. У моєму розумінні вона завжди асоціюється з чимось гостреньким, жирненьким, що можна пожувати під стаканчик хорошого червоного вина … Але цей рецепт перевернув мої застарілі уявлення!

Якщо ви вмієте готувати прості торти — ви вже королева, а якщо освоїте прості десерти — можна вважати, що життя вдалося!

Цей десерт простий до сліз. Нам знадобиться упаковка тесту для лазаньї (шість аркушів), 50 г цукру, 600 г полуниці, столова ложка коньяку, два білки, 8-10 г ванільного цукру, половинка чайної ложки меду.

Ось якось звикла

Тісто треба відварити до напівготовності. Ягоди вимити, розрізати на половинки, посипати обома видами цукру, скропити коньяком. Окремо збити білки з медом.

Духовку розігріти. Взяти невелике деко, змастити маслом і спорудити на ньому наш чарівний десерт на двох: Кожен аркуш складаємо навпіл, потім шар полуниці, і так тричі. Вийдуть дві "башточки", кожна з трьох складених листів, з прошарком полуниці.

Запікаємо п'ять хвилин при температурі 200 градусів, викладаємо зверху білки, запікаємо ще 10 хвилин, убивав газ до 140 градусів.

Зверніть увагу: склад просто ідеальний — одні афродизіаки: мед, полуниця, ваніль … Якщо при подачі на стіл ще й горішками посипати — буде щось … і чудово на смак, і дію зробить очікуване.

Вельми раджу тим, хто шукає рецепти на День святого Валентина!