Главная → Чудовий холодний десерт

Чудовий холодний десерт

Чудовий холодний десерт


Чудовий холодний десерт — ось що таке цей терен! Годиться для будь-якого часу року і будь-якого свята. Для його приготування нам знадобиться 6 яєць (точніше, 6 жовтків і два білки), цедра одного апельсина, журавлина, дві столові ложки рому, ванільний цукор, 100 г цукру, 100 г молока, 100 г білого шоколаду.

Молоко треба змішати з ванільним цукром; яйця розділити на жовтки і білки. Шість жовтків збити з цукром і ромом на гарячій водяній бані. Помішуючи, влити ванільне молоко.

Шоколад розтопити, підмісити до жовткова-молочному крему. Переставити миску з кремом в ємність з холодною водою і збивати крем до охолодження. Окремо збити білки і вершки. Підмішати в крем (спочатку вершки, потім білки). Додати нарізану дрібно цедру і журавлину.

Всю масу викласти у форму, вистелену харчовою плівкою. Поставити в морозилку на 5:00. Перед подачею витрусити терин на блюдо.

Якщо ви почастуєте свого чоловіка або коханого таким десертом 23 лютого, то влітку точно почуєте романтичні пісні моря 2012 севастополь — на теплому морському березі!